مجموعه نازار شما را به خرید بهترین محصولات حوله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش کلی حوله ساده بزرگ تک رنگ

آنچه در این مقاله میخوانید

از تولید تا مصرف حوله ساده عرضه کننده حوله ساده زنانه قرمز

فروش کلی حوله ساده بزرگ تک رنگ با قیمت های بسیار مناسب صورت می پذیرد.  این نوع حوله ها توسط برند های متعدد با کیفیت های مختلف در بازار ارائه می شوند که خرید کلی آنها بسیار مقرون به صرفه است.

فروش کلی حوله ساده بزرگ تک رنگ

از تولید تا مصرف حوله ساده

از تولید تا مصرف حوله ساده همان طور که می دانید حوله یکی از ضروری ترین وسایلی است که توسط هر شخص در طول روز چندین بار مورد استفاده قرار می گیرد. در راستای این موضوع تقاضای آن در بازار بسیار زیاد است و برند های زیادی در راستای فعالیت در زمینه تولید این محصول در حال فعالیت هستند.

مراحل تولید حوله در برند های مختلف، متفاوت است. اما به طور کلی می توان گفت اولین قدم برای تولید حوله تولید نخ از مواد خام است.

مواد اولیه تهیه  حوله نخ پنبه است که علاوه بر لطافت و نرمی زیاد، نگهداری رنگ و تنفس پذیری بسیار خوبی دارد. پس می توان نتیجه گرفت متناسب ترین فیبر برای بافندگی نخ حوله، پنبه است. در برخی موارد به منظور افزایش گرماژ و روشنایی رنگ پنبه این محصول را با پلی استر نیز مخلوط می کند.

مراحل اصلی تولید حوله را می توان به صورت زیر خلاصه کرد:

  • برداشت پنبه: بهترین نخ برای تولید حوله با کیفیت بالا، الیاف پنبه هستند که از پنبه خالص و طبیعی تولید می شوند.
  • کارتینگ کردن پنبه:   تمیز کردن فیبر پنبه را فرآیند کارتینگ می ‌گویند. پیوسته و یا تکرای بودن الیاف به دست آمده در این مرحله و یکدست بودن الیاف جزو موارد مهم می ‌باشد.
  • شانه کردن:  با شانه کردن الیاف پنبه بلند تر می شوند و الیاف کوتاه تر و ناخالصی ها از آن حذف می ‌شوند. برای تهیه حوله با کیفیت الیاف های بلند مورد نیاز می باشند.
  • ریسندگی: الیاف پنبه در دستگاه ‌های ریسندگی مدرن قرار می ‌گیرند و به صورت استوانه ای شکل با طول های بلند تولید می ‌شوند.
  • تاب دادن الیاف: ضخامت، مقاومت، قدرت جذب و دوام یک نخ به پیچ و تاب خوردن آن بستگی دارد.
  • بافت حوله:  با کمک دستگاه ‌های پیشرفته بافت، حوله با گره های تراکم بالا بافته می ‌شوند. تراکم بالای حوله در میزان آب گیری، یکپارچه و دوام آن اثر بسیار زیادی دارد.

عرضه کننده حوله ساده زنانه قرمز

عرضه کننده حوله ساده زنانه قرمز

عرضه کننده حوله ساده قرمز زنانه و حوله تک رنگ، این محصولات را در سایز های متفاوت  به مشتریان معرفی می کند. حوله در نمونه های مختلف و در سایز های متفاوت طراحی می ‌شود که استفاده از آن در مکان ها و موقعیت های مختلف دیده می شود. 

علی ترکاشوند

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نازار شما را به خرید بهترین محصولات حوله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید