مجموعه نازار شما را به خرید بهترین محصولات حوله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه جدیدترین حوله استخری فانتزی

آنچه در این مقاله میخوانید

بررسی قدرت جذب آب انواع حوله استخریتولید انواع حوله استخری فانتزی

حوله ها برای امور مختلفی به کار گرفته می شوند. از آنان می توان در اندازه های کوچک، به عنوان خشک کننده دست و صورت استفاده کرد و در ابعاد بزرگ، برای حمام، استخر، کنار دریا و مکان های مختلفی از این قبیل. اما آیا درباره حوله استخری فانتزی چیزی می دانید؟ در این مقاله به معرفی و چگونگی عرضه جدیدترین مدل ها، می پردازیم. عرضه جدیدترین حوله استخری فانتزی

بررسی قدرت جذب آب انواع حوله استخری

بررسی قدرت جذب آب انواع حوله استخریاگر به مشخصات بهترین حوله دقت کرده باشید، می بینید که قدرت جذب آب بالا، یکی از ویژگی ها به شمار می رود. در این جا می خواهیم درباره بررسی قدرت جذب آب انواع حوله استخری صحبت کنیم. برای این که وارد بحث شویم، در همین نخست، باید الیافی که از آن حوله ساخته می شوند را معرفی کنیم که عبارتند از: 

  • پنبه 
  • ترکیبی از پنبه و پلی استر 
  • بامبو 
  • مایکروفایبر 
  • تنسل 
  • الیاف مصنوعی 
  • پشم 

در این میان، می توان قاطعانه گفت که الیاف طبیعی قدرت جذب آب شان بالاتر است و به همین علت، بیشتر در این صنعت به کار گرفته می شوند. برای نمونه، پنبه به راحتی آب را به خود جذب می کند و حتی 26 برابر وزنی که دارد، قادر است این کار را انجام دهید. درباره بامبو و پشم ها نیز به همین صورت است. 

در این میان باید بگوییم که حوله هایی که از جنس پلی استر و سایر الیاف مصنوعی ساخته می شوند، جذب آب را به خوبی انجام نمی دهند و پس از این که بدن خود را تمیز کردید، هنوز هم احساس می کنید خیس هستید. 

تولید انواع حوله استخری فانتزی

تولید انواع حوله استخری فانتزیکارخانه تولید انواع حوله استخری فانتزی، در رنگ بندی های گوناگون و طرح های بسیار متنوعی به ارائه محصول خود می پردازد. این محصولات برای رده های سنی گوناگون و از سوی دیگر، جنسیت ها مختلفی ساخته می شوند؛ مثلاً می توان به انواع حوله دخترانه و پسرانه اشاره کرد. 

منظور از فانتزی بودن این حوله ها، بیشتر طرح هایی است که دارا می باشند. آنان دارای الوان بسیار ویژه ای اند و می توانند عکس شخصیت ها و یا حتی طبیعت و کلان شهرها باشند. روی هم رفته، انواع حوله فانتزی وجود دارد که شما می توانید آنان را بر اساس کیفیت و قیمتی که دارند، به دست آورید. 

این چنین محصولاتی، کاربرد زیادی دارند و از آنجایی که از نظر بهداشتی، باید هر شخصی حوله خاص خود را داشته باشد، به این ترتیب هر خانواده دست‌ کم بر اساس شمار ساکنین نیاز به یک حوله دارند. به یاد داشته باشید که نوع فانتزی، جذاب ترین مدل می باشد که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان جذاب است. 

علی ترکاشوند

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نازار شما را به خرید بهترین محصولات حوله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید